instagram Keşfet Bölümüne Nasıl çıkabilirim
instagram Keşfet Bölümüne Nasıl çıkabilirim

instagram Keşfet Bölümüne Nasıl çıkabilirim

Yazar: Mustafa TATAR Okunma Sayısı: 1369 Yayınlanma Tarihi 04 May 2016 Yorum: 0

instagram Keşfet Sekmesine Nasıl çıkabilirim


Merhaba değerli instagram Hilecim Blog okurları, bu yazımızda sizlerden gelen aşırı çok fazla talep üzerine instagram’da ...Keşfet... sekmesine nasıl çıkabileceğinizi kaleme alacağız. Yazımıza başlamadan öncelikle biraz esas bilgiler ile başlayalım.


Keşfet Sekmesi Nedir Ne işimize fayda?


instagram’da keşfet sekmesi aşırı bir algoritma ile çalışmaktadır. Fotoğraflarınızın konumlarını ya da etiketlerini hashtag kullanarak, fotoğrafınızın popülerlik durumuna göre keşfet sekmesinde yerinizi alırsınız. Keşfet sekmesinde sizin tanımadığınız bireyler fotoğraflarınızı görebilir, beğenebilir yahut yorum yapabilir böylelikle çok aşırı çok daha çok aşırı kitleye ulaşma şansını yakalamış oluyorsunuz. bu zamanlarda, pek aşırı kişi fotoğraflarının keşfet sekmesine düşmesi için sık gayret göstermekte ve farklı fotoğraflar çekip yayınlamaktadır. Keşfet sekmesine düşmenin bir değil ansızın fazla yolu bulunur. şimdi sizlere bu yollardan bahsedeceğiz. Bu yollardan bazıları ücretli satın alım yapmanız gerektiren yöntemler ama kesinlikle reklam şekilde belirtmeyeceğiz, dileyen istediği yöntemi deneyebilir.


Basamak Basamak Keşfet Sekmesine Nasıl Düşersiniz ?


Fotoğraflarınızı paylaşırken daima konum ekleyin. misal olarak, izmirde’da bir otelde çekildiğiniz bir fotoğrafı, paylaşırken konum kısmından belirtin böylelikle fotoğrafınızı paylaştığınızda nerede paylaşıldığı görülebilecektir.

Fotoğraflarınızı paylaşırken en iyi 5 olacak biçimde etiket hashtag ekleyin. Bu etiketler her zaman fotoğrafla alakalı olsun. misal şekilde, Alaçatı’da dondurma yerken bir fotoğraf paylaştınız ve bu fotoğrafın etiketleri şöyle olsun : #yaz #alaçatı #tatil bu gibi gibi türetebilirsiniz.

Bunların dışında en ciddi kriter ise fotoğrafınızın ne kadar zevk aldığı kriteri. Yani paylaştığınız fotoğraf ne kadar beğeni alırsa o kadar Keşfet sekmesine düşüş şansı da artacaktır. Bazı insanlar doğal yollardan çok çok fazla zevk alamamakta, bu nedenden dolayı instagram Hilecim şekilde istediğiniz fotoğrafınıza ücretli şekilde zevk aktarımını yapabiliyoruz. şayet ücretli biçimde instagram’da zevk satın almak isterseniz buraya göz atabilirsiniz.

Sizin instagram’ınızda bulunan Keşfet sekmesindeki fotoğraflara ilgi gösterin. Yani Keşfet sekmenizdeki fotoğrafları beğenin veya yorum yapın. Böylece instagram sizin bu kısma ilgi duyduğunuzu algılamakta ve ileride paylaşacağınız fotoğraflarda Keşfet sekmesinde gözükme şansınızı arttırmaktadır.

instagram takipçi hilesi ile sitemizden günlük parasız takipçi zevk yorum kazanbilirsiniz.


 


Fotoğraflarınıza Filtre eklemeyi Deneyin ! 


Son mühim nokta ise fotoğraflarınıza filtre eklemek. Filtre araçları ile fotoğraflarınıza efekt vererek daha çok fazla fazla ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Bu da Keşfet sekmesine düşme şansınız arttıracaktır.


#instagram takipçi hilesi #instagram beğeni hilesiinstagram takipçi hilesi

Yorumlar
Yorum Yap